Bezpłatny webinar CRUZ – prezentacja systemu SFInX

Wszystkie Banki Spółdzielcze korzystające z systemu transakcyjnego DefBank zapraszamy do zarejestrowania się na bezpłatny webinar: SFInX - technologia wspierająca sprzedaż produktów i obsługę procesów w Bankach Spółdzielczych.

Poprowadzimy go wraz z PIVOTAL POLSKA, , głównym dostawcą naszego rozwiązania.

Webinar planujemy przeprowadzić w dwóch terminach:

30 września 2021 r., czwartek, godz. 10.00 [klik]

7 października 2021 r., czwartek, godz. 10.00 [klik]

Spotkanie online na platformie Teams potrwa około półtorej godziny. W obydwu terminach przedstawimy ten sam temat.

Czego oczekiwać po webinarze?

Na webinarze zaprezentujemy nowe, unikalne rozwiązania powstałe w ramach projektu SFInX na przykładzie dwóch produktów: SFInX Detal oraz SFInX Windykacja.

Pokażemy możliwości systemu SFInX, który pomaga usprawnić obsługę Klientów, automatyzować proces sprzedaży kredytów gotówkowych oraz monitoring należności, a także umożliwia efektywne zarządzanie w stale zmieniającym się otoczeniu.

Zobaczą Państwo, w których obszarach SFInX jest największym wsparciem, jakie są jego atuty i jak wygląda proces wdrożenia.

W trakcie webinaru będzie możliwość zadawania pytań na czacie. Odpowiedzi w formie pisemnej prześlemy wraz z prezentacją do wszystkich zarejestrowanych na webinar.

Link do zapisu na webinar:

30 września /link/ 

7 października /link/ 

Zapraszamy do udziału!

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych zmieniło nazwę na VerdIT. Aktualnie znajdujesz się na archiwalnej wersji portalu. Zapraszamy na naszą nową stronę!

Przejdź do strony

Copyright © Grupa BPS | 2022