Ciągłość działania w CRUZ - 13/03/2020

Szanowni Państwo,

W związku ze zwiększającą się liczbą zachorowań na wirus COVID-19 oraz ogłoszonym w dniu wczorajszym zamknięciem szkół, przedszkoli i pozostałych placówek oświatowych oraz kulturalnych oraz innym wyzwaniom, które pojawiły się ze względu na pandemię, informujemy o krokach jakie podjęła Spółka CRUZ dla zapewnienia ciągłości działania świadczonych dla Państwa usług. Z dniem dzisiejszym została podjęta przez Zarząd decyzja o pracy zdalnej od dnia 13.03.2020 do odwołania. W przypadku zmiany w tym zakresie będziemy informowali Państwa o zmianach drogą mailową.

Dla ciągłości działania usług, które Spółka świadczy Klientom będzie świadczona praca w trybie stacjonarnym poprzez przedstawicieli pracowników CRUZ:

Zespół Sieć w godz. 8.00-16.00: Michał Witlib; Mateusz Smektała
Zespół Infrastruktury w godz. 8.00-16.00: Piotr Tyszer i Piotr Dąbrowski; Michał Zubek i Sylwester Samerek
HelpDesk Warszawa w godz. 8.00-16.00: Sebastian Wałęka; Mateusz Grochulski
HelpDesk Wrocław: Rafał Majek (zdalnie)
Zarząd/Administracja: Jarosław Grochowski, Małgorzata Baranowska-Ożarska, Blanka Zielińska, Weronika Polak, Fabian Smela

Pozostali pracownicy Spółki świadczą pracę w trybie zdalnym - kontakt tylko telefoniczny bądź mailowy.

Wszelkie zgłoszenia prosimy kierować na skrzynki mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Copyright © Grupa BPS | 2020