CRUZ Partnerem Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2022

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o.o. partnerem Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2022

Już za tydzień, 24 maja 2022 r. rozpocznie się dwudniowe Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej. To cykliczne wydarzenie organizowane jest przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Związek Banków Polskich oraz Miesięcznik Finansowy “BANK”, a Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o.o. jest jego Partnerem.

Tematyka tegorocznego Forum obejmie m.in. takie zagadnienia jak: cyberbezpieczeństwo, rozwiązania chmurowe, a także wyzwania cyfrowe, przed jakimi stoi sektor finansowy w wymiarze technologicznym, organizacyjnym i finansowym.

Zapraszamy do udziału w Forum – pierwszy blok tematyczny jest poświęcony rozwiązaniom chmurowym na rzecz biznesu. Przewidziano cztery merytoryczne wystąpienia, które zostaną podsumowane debatą ekspertów o chmurze. Weźmie w niej również udział Paweł Gula, Prezes Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o.o.

Po raz pierwszy po dwuletniej przerwie FTBS będzie wydarzeniem stacjonarnym. CRUZ będzie miał tam swoje stoisko, na którym będzie prezentować swoje produkty oraz usługi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na Forum.

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych zmieniło nazwę na VerdIT. Aktualnie znajdujesz się na archiwalnej wersji portalu. Zapraszamy na naszą nową stronę!

Przejdź do strony

Copyright © Grupa BPS | 2022