Gorąca obniżka cen urządzeń Fortinet – promocja tylko na wakacje

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych (CRUZ) wspólnie z Betacom wprowadza specjalny, obniżony cennik na wybrane urządzenia Fortinet oraz serwis HEZO. Warto się spieszyć, bo wakacyjna megapromocja obowiązuje tylko do 31 sierpnia br. 

Urządzenia Fortinet należą do czołowych rozwiązań z obszaru cyberbezpieczeństwa i obsługi sieci na świecie oraz cieszą się niesłabnącą popularnością i zaufaniem klientów. Teraz, dzięki wspólnej promocji CRUZ i Betacom, banki spółdzielcze mogą nabyć Next-Generation Firewall (NGFW) m.in. FortiAP, FortiSwitch czy FortiGate, w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Promocją objęty jest również serwis HEZO. Jest on opcjonalny, ale warto rozważyć jego zakup i uzyskać dostawę sprzętu zastępczego w oknie 24x7 w ciągu 8 godzin lub NBD.

Specjalna oferta od CRUZ i Betacom jest skierowana do wszystkich banków spółdzielczych. 

Cennik promocyjny można poznać wysyłając zapytanie na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych zmieniło nazwę na VerdIT. Aktualnie znajdujesz się na archiwalnej wersji portalu. Zapraszamy na naszą nową stronę!

Przejdź do strony

Copyright © Grupa BPS | 2022