Już za tydzień webinar: Czym jest digitalizacja w przedsiębiorstwie? - zapraszamy do rejestracji!

Otwieramy rejestrację na bezpłatny webinar Czym jest jest digitalizacja w przedsiębiorstwie? Dotychczasowe ograniczenia, nowe możliwości, potencjalne kierunki.

Trudna sytuacja, w jakiej znalazł się biznes, stawia olbrzymie wyzwania przed wieloma przedsiębiorstwami. Ograniczenia związane z COVID-19 przede wszystkim wpływają na sposób obsługi klientów przez instytucje finansowe, ale kierują też do wprowadzenia nowych cyfrowych funkcjonalności.

Propozycją, jaką dla Państwa przygotowaliśmy, jest zaproszenie na pierwszy z cyklu webinar, podczas którego podzielimy się naszymi obserwacjami i doświadczeniami z tego, co dzieje się na rynku oraz wskażemy, na co warto zwrócić uwagę. 

Porozmawiamy o przyspieszonej digitalizacji sektora bankowego i przedstawimy koncepcję wykorzystywania cyfrowych rozwiązań jako narzędzi do optymalizacji procesów i obsługi klientów. 

W czasie 60-minutowego spotkania omówimy: 

  • wyzwania instytucji finansowych i potrzebę digitalizacji procesów; 
  • jak pokonać dotychczasowe ograniczenia w przeprowadzaniu digitalizacji;
  • możliwości zastosowania elektronicznego obiegu wniosku kredytowego. 

Webinar na platformie Microsoft Teams, dostępny również przez przeglądarkę, odbędzie się w środę, 30 czerwca o godzinie 10:00. 

Tylko osoby zarejestrowane otrzymają dostęp do webinaru.

Link do rejestracji na webinar [klik]

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych zmieniło nazwę na VerdIT. Aktualnie znajdujesz się na archiwalnej wersji portalu. Zapraszamy na naszą nową stronę!

Przejdź do strony

Copyright © Grupa BPS | 2022