Konferencja IT Bankowości Spółdzielczej

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o.o. powraca do organizacji corocznych spotkań dedykowanych szeroko pojętemu środowisku IT Bankowości Spółdzielczej. Spotkania stanowiły i będą stanowić platformę wymiany informacji, kontaktów oraz doświadczeń dla sektora w obszarze nowych technologii. Powracamy do spotkań, ale jednocześnie rozszerzamy ich formułę – będą to spotkania ponad zrzeszeniowe. Zapraszamy na nie wszystkie Banki Spółdzielcze, niezależnie czy i którego Zrzeszenia są członkami.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy Banki Spółdzielcze do uczestnictwa we wspomnianej Konferencji IT Bankowości Spółdzielczej w trakcie której zapewniamy wspaniałą atmosferę oraz miejsce do wymiany doświadczeń, komunikacji Waszych oczekiwań, przedstawiania wyzwań, przed którymi stają zarządzane przez Państwa Instytucje Finansowe.

Spotkanie odbędzie się w Lidzbarku Warmińskim, w Hotelu Krasicki, w dniach 24-25 października 2019 roku. W trakcie konferencji planujemy przedyskutować z jej uczestnikami trendy i obszary IT, które w ocenie prelegentów są kluczowe lub rozwojowe dla Sektora Spółdzielczego. Chcemy w trakcie konferencji zainicjować debatę nad kierunkami rozwoju Banków Spółdzielczych z wykorzystaniem nowych technologii, jak również nad potrzebami Banków. Będziemy chcieli także uzyskać od uczestników konferencji odpowiedź na pytanie jak CRUZ i Banki Zrzeszające mogą wesprzeć Banki Spółdzielcze i w jakim zakresie?

Wstępny harmonogram spotkania przedstawia się następująco:

24 października 2019 r.:

od godz. 10.00 – rejestracja Uczestników
11:00 – rozpoczęcie konferencji i przywitanie Gości
11:30 – 18:00 cykl prezentacji
13:00 – 15:00 obiad
20:00 – uroczysta kolacja

25 października 2019 r.:

do godz. 9:00 - śniadanie
09:30 – 12:00 cykl prezentacji
12:00 – 15:00 obiad i wymeldowanie

Pełną agendę możesz zobaczyć na tej stronie: AGENDA KONFERENCJI IT BANKOWOŚCI SPÓŁDZIELCZEJ 24-25 PAŹDZIERNIKA 2019 R. - HOTEL KRASICKI LIDZBARK WARMIŃSKI

PARTNER MEDIALNY:

 

PARTERAMI GENERALNYMI KONFERENCJI SĄ:

PARTNERAMI:

Koszt uczestnictwa w spotkaniu dla przedstawicieli Banków Spółdzielczych wynosi:

  • 240 zł netto za osobę w przypadku rezerwacji noclegu w pokoju 1 osobowym;
  • 180 zł netto za osobę w przypadku rezerwacji noclegu w pokoju 2 osobowym.

Ilość miejsc ograniczona.

Banki Spółdzielcze pokrywają tylko koszt noclegu w hotelu.
(f-vat za udział w konferencji zostanie wysłana do Banków po konferencji).

Proszę o przekazanie informacji dotyczącej uczestnictwa w spotkaniu Przedstawicielom Państwa Banku poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego (w załączeniu) i odesłanie go drogą elektroniczną na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (ilość miejsc ograniczona).

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych zmieniło nazwę na VerdIT. Aktualnie znajdujesz się na archiwalnej wersji portalu. Zapraszamy na naszą nową stronę!

Przejdź do strony

Copyright © Grupa BPS | 2022