Napisali o nas - CRUZ – nowa, skuteczna firma sektora banków spółdzielczych

Wydawałoby się, że okres letni to czas leniwie upływający na relaksie i wypoczynku. A tutaj taka sensacyjna wiadomość z dnia wczorajszego (17.07.2019 ): “Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych (CRUZ) oraz SGB-Banak S.A. wspólnie z Hitachi Europe Ltd. wdrażają zrzeszeniowe rozwiązania trwałego nośnika informacji dla wszystkich zainteresowanych banków w Grupie BPS oraz w Grupie SGB”.

Myślę, że dla wielu CRUZ nie wiele mówi. Dlatego przpomiamy nasz majowy wywiad z Jarosławem Grochowskim, prezesem zarządu Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o.o. Warto szczegółowo wczytać się w jego słowa. To zapowiedź zmiany myślenia i informatyce w naszym sektorze. Jeżeli do tego dołożymy nową ekipę w SGB-Banku oraz nowego człowieka odpowiadającego za ten obszar w Banku BPS, to prawdę mówiąc liczmy na więcej. Że jest chemia było widać na Forum Technologii, gdzie wystąpili w duecie dwaj nowi wiceprezesi Banków Zrzeszających Błażej Mika z SGB oraz Paweł Gula z BPS. Oni nie mówili przeciw sobie ale mówili razem. Tak jak jeszcze w sektorze dwa Banki Zrzeszające nie mówiły.

Podsumowaniem, niech będzie komentarz z postu na naszym funpage na Facebooku, o podpisanym porozumieniu autorstwa:Dariusza Konofalskiego: Super. Oby jak najwięcej było wspólnych inicjatyw, które pozwolą wykorzystać efekt skali i zoptymalizować koszty działania poszczególnych banków

Artykuł dostępny jest pod adresem:

https://bs.net.pl/cruz-nowa-skuteczna-firma-sektora-bankow-spoldzielczych/

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych zmieniło nazwę na VerdIT. Aktualnie znajdujesz się na archiwalnej wersji portalu. Zapraszamy na naszą nową stronę!

Przejdź do strony

Copyright © Grupa BPS | 2022