O.K. Bank Spółdzielczy w Knurowie postawił na system SFInX

Po 3 miesiącach prac analitycznych oraz testów zespół Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych (CRUZ), wspólnie z partnerem Pivotal Polska, wdrożył produkcyjnie w O.K. Bank Spółdzielczy w Knurowie moduł detaliczny systemu SFInX – automatyzujący proces sprzedaży i obsługi kredytów detalicznych. Jest to kolejna instytucja z uruchomionym produkcyjnie systemem SFInX.

"Dziękujemy Zarządowi O.K. Banku Spółdzielczego w Knurowie oraz wszystkim Pracownikom za dobrą i owocną współpracę. Gratulujemy decyzji, która z pewnością przyniesie wymierne korzyści całej instytucji, od skrócenia czasu trwania procesu sprzedaży i obsługi kredytów detalicznych, przez ich usystematyzowanie, aż po optymalizację kosztów dla Banków" – mówi Agata Korytko, Dyrektor Pionu Rozwoju i Zarządzania Projektami IT w CRUZ.

SFInX to system zaprojektowany z myślą o Bankach Spółdzielczych, który optymalizuje procesy sprzedaży i obsługi kredytów detalicznych (SFInX DETAL) oraz zarządzania należnościami i wierzytelnościami klientów (SFInX WINDYKACJA). Pozwala on na automatyzację powtarzalnych, często pracochłonnych czynności związanych z każdym ze wspomnianych obszarów oraz na wdrażanie optymalnych strategii operacyjnych. Jest on odpowiedzią na potrzeby bankowości spółdzielczej, uwzględnia wspólne, dobre praktyki i standardy zebrane podczas dotychczasowej działalności sektora oraz firm specjalizujących się we wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań fintech.

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących rozwiązania, zachęcamy do kontaktu na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych zmieniło nazwę na VerdIT. Aktualnie znajdujesz się na archiwalnej wersji portalu. Zapraszamy na naszą nową stronę!

Przejdź do strony

Copyright © Grupa BPS | 2022