PRACA DLA ADMINISTRATORA SIECI (WARSZAWA)

IT BPS sp. z o.o. jest dostawcą i integratorem rozwiązań informatycznych obsługujących instytucje z sektora bankowego. Produkujemy i wdrażamy profesjonalne rozwiązania z zakresu outsourcingu systemów bankowych, świadczymy usługi szkoleniowe i konsultingowe, budujemy i integrujemy zarówno lokalne, jak i rozległe sieci komputerowe, dostarczamy i instalujemy sprzęt komputerowy.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

ADMINISTRATOR SIECI

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- monitorowanie infrastruktury sieciowej WAN/LAN,
- obsługa zgłoszeń i awarii sieci,
- współpraca z serwisami operatorów,
- projektowanie rozwiązań infrastruktury sieciowej dla projektów wewnętrznych i zewnętrznych,
- tworzenie raportów dotyczących bieżącej obsługi i awarii,
- tworzenie dokumentacji projektowej i procedur.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku - co najmniej dwa lata,
- znajomość zagadnień protokołów TCP/IP i niższych warstw ISO/OSI,
- zdolności analityczne,
- znajomość konfiguracji i utrzymania urządzeń sieciowych Cisco,
- umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu,
- umiejętność pracy w zespole,
- znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji.

Mile widziane:

- certyfikat CCNP lub wiedza na podobnym poziomie,
- podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux/Windows w zakresie rozwiązań sieciowych,
- znajomość z zakresu zabezpieczeń infrastruktury sieciowej.
- prawo jazdy kat B.

Naszym pracownikom zapewniamy:

- pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi,
- możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i podniesienia posiadanych kwalifikacji,
- możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia innowacyjnych projektów,
- pracę w młodym, dynamicznym zespole i stale rozwijającej się stabilnej firmie,
- pakiet świadczeń socjalnych,
- przyjazną atmosferę w pracy.

W polu temat wiadomości elektronicznej prosimy wpisać: Praca - Administrator sieci

Prosimy również o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).