Tarcza Finansowa PFR 2.0 – drugi etap przyjmowania wniosków

15 stycznia 2021 r. rusza drugi etap przyjmowania wniosków o dofinansowanie sektora MŚP z  państwowego projektu wsparcia finansowego „Tarcza Finansowa PFR 2.0”. Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o.o., jako podmiot wykonawczy dla Banków Spółdzielczych ze Zrzeszenia BPS, realizuje ten projekt od strony technologicznej.

Podobnie jak to miało miejsce przy projekcie Tarczy 1.0, Zespół Sprzedaży CRUZ będzie wspierał Banki w poprawnym przejściu przez proces wdrożenia programu Tarczy Finansowej PFR 2.0. Wsparcie obejmie m.in. aneksowanie nowej karty usługi, wdrożenie w zakresie Eximee oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów technicznych.

Zachęcamy Państwa do zgłaszania się do udziału w projekcie. Prosimy o kontakt bezpośrednio z Państwa opiekunem handlowym lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych zmieniło nazwę na VerdIT. Aktualnie znajdujesz się na archiwalnej wersji portalu. Zapraszamy na naszą nową stronę!

Przejdź do strony

Copyright © Grupa BPS | 2022