Voucher 100$ na testowanie MS Azure na środowym webinarze

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych zaprasza na webinar pt. „Jak korzystać z licencji Microsoft? Nowoczesne i bezpieczne rozwiązania Microsoft w chmurze”.

Spotkanie odbędzie się w środę, 28 września przez aplikację MS Teams.

Gośćmi prowadzącymi będą eksperci z Tech Data, Łukasz Szydłowski i Łukasz Biegański.

Na webinarze przedstawimy nowe zasady licencjonowania rozwiązań Microsoft. Zapoznamy uczestników z możliwościami rozwiązania chmurowego MS Azure. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę:

https://cruz.com.pl/webinar-jak-korzystac-z-licencji-microsoft-nowoczesne-i-bezpieczne-rozwiazania-microsoft-w-chmurze

Razem z Tech Data CRUZ przygotował dla Państwa niespodziankę: Przedstawiciele Banków obecni na webinarze będą mieli szansę otrzymać voucher AZURE PASS o wartości 100$ na praktyczne zapoznanie się ze środowiskiem MS Azure oraz testowanie rozwiązania przez trzy miesiące.

Vouchery będą generowane po webinarze jako indywidualne kody dla 100 osób, które zgłoszą taką prośbę w trakcie trwania spotkania na żywo. Aby jak najwięcej Banków mogło skorzystać z możliwości testowania Azure, będzie obowiązywał limit jednego voucheru na jeden Bank. Szczegóły poznają Państwo na webinarze. Zapraszamy do zarejestrowania się i do aktywnego uczestnictwa.

Webinar rozpocznie się w środę, 28 września 2022 r. o godz. 10.00 i potrwa około 90 minut.

Rejestracja będzie otwarta do godziny 8.00.

Link do zapisu na webinar „Jak korzystać z licencji Microsoft? Nowoczesne i bezpieczne rozwiązania Microsoft w chmurze”:

https://cruz.com.pl/webinar-jak-korzystac-z-licencji-microsoft-nowoczesne-i-bezpieczne-rozwiazania-microsoft-w-chmurze

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych zmieniło nazwę na VerdIT. Aktualnie znajdujesz się na archiwalnej wersji portalu. Zapraszamy na naszą nową stronę!

Przejdź do strony

Copyright © Grupa BPS | 2022