szkolenie: Cyberbezpieczeństwo informacji

druga edycja staruje jeszcze w 2021 r.

Szkolenia są zaprojektowane na trzech poziomach zaawansowania i odpowiadają potrzebom pracowników banków na wszystkich stanowiskach i szczeblach wtajemniczenia:


a) Poziom Fundamental - przeznaczony jest dla wszystkich osób, które potrzebują gruntownego przygotowania i podstawowych rzetelnych informacji z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Poziom Fundamental składa się z dwóch Modułów (I i II):
Moduł I - Wprowadzenie do zagadnień cyberbezpieczeństwa w aspekcie prawnych i pozaprawnych źródeł wymagań (4h + 4h, Wykład i ćwiczenia)
Moduł II – Zarządzanie bezpieczeństwem informacji oraz cyberbezpieczeństwa w ujęciu systemowym (4h + 4h, Wykład i ćwiczenia)


b) Poziom Manager - został przygotowany z myślą o osobach, które posiadają już podstawową wiedzę praktyczną z obszaru cyberbezpieczeństwa oraz mają co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy, w Banku.

Poziom Manager składa się z dwóch Modułów (III i IV)
Moduł III – Specyfikacja zagrożeń w cyberprzestrzeni (4h + 4h, Wykład i ćwiczenia)
Moduł IV – Wybrane aspekty skutecznych rozwiązań w cyberbezpieczeństwie (4h + 4h, Wykład i ćwiczenia)

c) Poziom Professional – zaprojektowany z myślą o pracownikach posiadających wiedzę audytora wewnętrznego, którzy w praktyce dbają o bezpieczeństwo informacji w banku.

Poziom Professional składa się z jednego Modułu (V):
Moduł V – Postępowanie w przypadku wystąpienia incydentu (4h + 4h, Wykład i ćwiczenia)

O szczegółach dotyczących organizacji szkoleń możesz przeczytać w Biuletynie CRUZ Nr 5 [klik]

Rejestracja

Zapisy na listę osób deklarujących udział w szkoleniu trwają do czwartku, 25 listopada.

Po zakończeniu zapisów zaproponujemy wszystkim zainteresowanym konkretne terminy szkolenia w grudniu 2021.

Wcześniejsza deklaracja jest na tym etapie istotna, ponieważ umożliwi nam sprawną organizację grup.

MASZ PROBLEMY Z REJESTRACJĄ?

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FORMULARZ REJESTRACJI

Niepoprawne dane
Niepoprawny adres e-mail
Nieprawidłowe dane
Wybierz Bank
Proszę zaznaczyć
Proszę zaznaczyć
Proszę zaznaczyć
Proszę zaznaczyć

Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w ramach udziału w webinarach jest Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 81. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych dostępnych jest w Polityce prywatności.

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych zmieniło nazwę na VerdIT. Aktualnie znajdujesz się na archiwalnej wersji portalu. Zapraszamy na naszą nową stronę!

Przejdź do strony

Copyright © Grupa BPS | 2022