ADMINISTRATOR SERWERÓW UNIX/LINUX

Warszawa, mazowieckie

Umowa o pracę

Ważna do 30 kwietnia 2020

ZADANIA

  • Praca zgodnie ze standardami SLA, monitorowanie wydajności, pojemności i bezpieczeństwa
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Nadzór nad instalacjami, konfigurowaniem serwerów aplikacyjnych
  • Diagnostyka problemów systemów produkcyjnych pracujących w złożonym środowisku informatycznym oraz aktywny udział w ich rozwiązywaniu
  • Budowa i utrzymanie środowiska produkcyjnego i testowego
  • Planowanie i zarządzanie tworzeniem kopii zapasowych oraz planów testowych na wypadek wystąpienia błędów systemu
  • Utrzymywanie i poprawa poziomu zadowolenia pracowników i klientów
  • Proponowanie poprawek i aktualizacji w celu utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w administracji systemów operacyjnych Linux/UNIX w tym: AIX, Solaris
  • Doświadczenie w administracji serwerów aplikacyjnych J2EE, JBoss, Oracle WebLogic, Tomcat
  • Doświadczenie w administracji Oracle Service Bus
  • Doświadczenie w administracji serwerów www (Apache, Nginx)
  • Znajomość środowiska, IBM PowerVM, ORACLE VM for SPARC, VMware
  • Znajomość klastrów IBM PowerHA
  • Ukończona wyższa uczelnia, preferowany kierunek studiów: informatyka, elektronika
  • Zdolność szybkiego uczenia się i wyciągania wniosków, chęć poznawania nowych technologii IT
  • Komunikatywność, zdolność pracy w zespole
  • Kreatywność, logiczne myślenie i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych

BENEFITY

01

TECHNOLOGIA

Pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi i przetwarzania informacji

02

WIEDZA

Możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i podniesienia posiadanych kwalifikacjI

03

PROJEKTY

Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia innowacyjnych projektów

04

PRACA ZESPOŁOWA

Pracę w młodym, dynamicznym zespole i stale rozwijającej się stabilnej firmie

05

Pakiet świadczeń socjalnych

Rozbudowa

06

DODAĆ

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w zakresie niezbędnym dla realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Zgoda obowiązuje przez przyjęty przez Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych okres wskazany w obowiązku informacyjnym. Niniejsza zgoda może być odwołana w dowolnym czasie.”

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 81, 00-844 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000376071, NIP 5272647221, REGON 142796693, dalej zwaną „Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych”, jako administrator danych będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe podane w kwestionariuszu dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Informujemy, że podanie danych osobowych, którego zakres wynika z przepisów Kodeksu pracy oraz przepisów szczególnych związanych z zatrudnieniem, jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Odmowa podania danych uniemożliwia dalszy udział w procesie rekrutacji.

W przypadku podania przez Panią/Pana szerszego zakresu informacji niż wynikający z kwestionariusza, Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych będzie przetwarzał te informacje z uwagi na dobrowolne ich przekazanie przez Panią/Pana analogicznie jak dane wymagane.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres:

  • 2 lat licząc od daty ostatniej zmiany w profilu kandydata – dotyczy danych osób, które nie
    zostały zatrudnione, ale wyraziły zgodę na wykorzystanie ich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych,
  • do zakończenia rekrutacji, w związku z którą kandydat aplikował – dotyczy danych
    osób, które nie zostały zatrudnione i nie wyraziły zgody na wykorzystanie ich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych,
  • przez okres 5 lat od daty ostatniej zmiany w profilu kandydata, dotyczy danych osób
    zatrudnionych po pomyślnym zakończeniu procesu rekrutacji.

W celu związanym z prowadzeniem rekrutacji Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych może przekazać Pani/Pana dane osobowe podmiotom, którym powierzył przetwarzanie tych danych na podstawie zawartej umowy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jednocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych przepisach jest dobrowolne.