WEBINARY CRUZ

zapisz się na listę osób zainteresowanych

Jeśli zapiszesz się na listę zainteresowanych, będziesz otrzymywać  powiadomienia o webinarah organizaowanych przez CRUZ bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail.

Zaproszenie do rejestracji na webinar wyślemy do Ciebie jeden raz, na tydzień przed planowanym wydarzeniem. Dzięki temu będziesz mieć informację z pierwszej ręki i wystarczająco dużo czasu na podjęcie decyzji, czy wziąć udział w tym konkretnym wydarzeniu.

Maile wysyłane okazjonalnie nie będą zobowiązujące, jedynie informacyjne.

Teraz już nic Cię nie ominie!

Masz pytania?

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Webinary CRUZ - Zapisz się na listę

Niepoprawne dane
Niepoprawny adres e-mail
Nieprawidłowe dane
Wybierz Bank
Proszę zaznaczyć
Proszę zaznaczyć
Proszę zaznaczyć

Administratorem Państwa danych osobowych jest Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 81. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych dostępnych jest w Polityce prywatności.

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych zmieniło nazwę na VerdIT. Aktualnie znajdujesz się na archiwalnej wersji portalu. Zapraszamy na naszą nową stronę!

Przejdź do strony

Copyright © Grupa BPS | 2022