Administrator baz danych

Miejsce pracy
Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Piaseczno, Ożarów Mazowiecki
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Oferta ważna do
31 maj 2024

Zakres obowiązków

  • administrowanie systemami bazodanowymi: Oracle, MS SQL, PostgreSQL, MySQL, MongoDB, SyBase,
  • administrowanie systemem backup’u i archiwizacji ( Networker, DataDomain),
  • praca zgodnie ze standardami SLA, monitorowanie wydajności, pojemności i bezpieczeństwa,
  • rozwiązywanie problemów technicznych,
  • nadzór nad instalacjami, konfigurowaniem i migracją baz danych,
  • budowa i utrzymanie środowiska produkcyjnego i testowego,
  • planowanie i zarządzanie tworzeniem kopii zapasowych oraz planów testowych na wypadek wystąpienia błędów systemu (przy pomocy RMAN),
  • rozwiązywanie problemów i incydentów zgłaszanych przez użytkowników oraz bieżące wsparcie użytkowników (1 i 2 linia wsparcia),
  • zarządzanie aktualizacjami/ poprawkami w celu utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Wymagania

  • Minimum trzyletni staż pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość technologii baz danych Oracle od strony administracyjnej (instalacja, aktualizacja, monitoring, optymalizacja wydajności),
  • Praktyczne doświadczenie w konfiguracji i administracji Oracle Data Guard,
  • Umiejętność strojenia systemów opartych na Oracle, analiza wydajności,
  • Znajomość metod tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych (RMAN),
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych: UNIX, AIX, LINUX Red Hat, Solaris, Windows,
  • Dobra znajomość baz danych Sybase, Postgres, MySQL oraz systemów Data Domain i DELL EMC Networker,
  • Praktyczna znajomość języków SQL, PL/SQL,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego czytania dokumentacji, ukończona wyższa uczelnia, preferowany kierunek studiów: informatyka, elektronika,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i umiejętność priorytetyzacji zadań,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Komunikatywność, pro-klienckie podejście do klienta wewnętrznego i zewnętrznego.

Co oferujemy

Technologia

Pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi i przetwarzania informacji

Wiedza

Możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i podniesienia posiadanych kwalifikacjI

Projekty

Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia innowacyjnych projektów

Praca zespołowa

Pracę w młodym, dynamicznym zespole i stale rozwijającej się stabilnej firmie

Pakiet świadczeń socjalnych

  • Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • PPE
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Dodatkowe ubezpieczenie

Będziesz częścią zespołu odpowiedzialnego za zarządzanie bazami danych, zapewnianie wsparcia oraz przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji systemu w naszej Spółce.

Szukamy osoby, która będzie realizowała konkretne cele związane z utrzymywaniem obecnie istniejących procesów i narzędzi, wspierała organizację przy codziennych zadaniach operacyjnych, a także opracowywała instrukcje i raporty.

Praca świadczona dla całej Spółki, ale kandydat ma możliwość wyboru miasta, z którego będzie pracował.

Dołącz do naszego zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

W polu temat wiadomości elektronicznej prosimy wpisać: Praca -

Klauzula

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez VerdIT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w zakresie niezbędnym dla realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Zgoda obowiązuje przez przyjęty przez VerdIT okres wskazany w obowiązku informacyjnym. Niniejsza zgoda może być odwołana w dowolnym czasie.”

VerdIT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 81, 00-844 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000376071, NIP 5272647221, REGON 142796693, dalej zwaną „VerdIT”, jako administrator danych będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe podane w kwestionariuszu dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Informujemy, że podanie danych osobowych, którego zakres wynika z przepisów Kodeksu pracy oraz przepisów szczególnych związanych z zatrudnieniem, jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Odmowa podania danych uniemożliwia dalszy udział w procesie rekrutacji.

W przypadku podania przez Panią/Pana szerszego zakresu informacji niż wynikający z kwestionariusza, VerdIT będzie przetwarzał te informacje z uwagi na dobrowolne ich przekazanie przez Panią/Pana analogicznie jak dane wymagane.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres:

  • 2 lat licząc od daty ostatniej zmiany w profilu kandydata – dotyczy danych osób, które nie
    zostały zatrudnione, ale wyraziły zgodę na wykorzystanie ich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych,
  • do zakończenia rekrutacji, w związku z którą kandydat aplikował – dotyczy danych
    osób, które nie zostały zatrudnione i nie wyraziły zgody na wykorzystanie ich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych,
  • przez okres 5 lat od daty ostatniej zmiany w profilu kandydata, dotyczy danych osób
    zatrudnionych po pomyślnym zakończeniu procesu rekrutacji.

W celu związanym z prowadzeniem rekrutacji VerdIT może przekazać Pani/Pana dane osobowe podmiotom, którym powierzył przetwarzanie tych danych na podstawie zawartej umowy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jednocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych przepisach jest dobrowolne.