Chmura

rozwiązanie na miarę naszych czasów

Wykorzystanie chmury może pomóc w organizacji infrastruktury IT i znacząco podnieść bezpieczeństwo danych, z uwzględnieniem rygorów wymaganych w zakresie bezpieczeństwa i zgodności z regulacjami.

Podczas webinaru wraz naszymi Partnerami z Orange i Integrated Solutions pokazaliśmy, w  jaki sposób wykorzystanie chmury może wpłynąć na organizację IT i znacząco ułatwić zarządzanie innymi procesami cyfrowymi w organizacji.

W trakcie spotkania online:

  • wskazaliśmy korzyści z wdrożenia,
  • podpowiedzieliśmy, na co należy uważać,
  • zaprezentowaliśmy, jak sprawnie i bez problemów korzystać z usług chmurowych.

Webinar został nagrany i teraz mogą Państwo uzyskać do niego dostęp, zapisując się przez formularz na tej stronie.

Link do nagrania webinaru zostanie automatycznie wysłany na podany adres email.

CHCĘ OBEJRZEĆ NARANIE WEBINARU

Niepoprawne dane
Niepoprawny adres e-mail
Nieprawidłowe dane
Wybierz Bank
Proszę zaznaczyć
Proszę zaznaczyć
Proszę zaznaczyć

Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w ramach udziału w webinarach jest Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 81. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych dostępnych jest w Polityce prywatności.

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych zmieniło nazwę na VerdIT. Aktualnie znajdujesz się na archiwalnej wersji portalu. Zapraszamy na naszą nową stronę!

Przejdź do strony

Copyright © Grupa BPS | 2022